Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   +48 601 800 329

Tkaniny używane do dekoracji okna

Stuk, puk w okieneczko

Aranżując nasze mieszkanie, chcemy aby było perfekcyjne, dlatego skupiamy się na wyborze odpowiednich mebli. Jednak warto pamiętać, że dobór odpowiednich dodatków jest niezwykle istotny. Ważnym elementem wystroju mieszkania, z całą pewnością jest wykorzystanie zasłon i firan w naszych oknach. Firanki były znane już w starożytnej Grecji, kiedy jako skórzane zasłony, zapewniały prywatność domowników. W średniowieczu nastąpiły narodziny firan, które przypominają wyglądem obecne materiały. Firany były bardzo bogato zdobione. Dodatkowo łączenie różnych materiałów, zapoczątkowało tworzenie lambrekinów czy draperii, które chętnie są wykorzystywane w aranżacji okien. Dekoracja okien jest ważna. To dzięki niej chronimy swoją prywatność przed niechcianymi obserwatorami, ale również zastosowanie firan czy zasłon tworzy niepowtarzalny klimat w naszym wnętrzu. Dzięki ogromnej możliwości wyboru wzorów, do każdego stylu i charakteru wnętrza, możemy dopasować tkaniny na okna. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo ciekawych inspiracji, które możemy wykorzystać w okiennych aranżacjach. W zależności od preferowanego stylu, nasze wnętrze będzie eleganckie, poprzez użycie wyjątkowych tkanin do firan i zasłon. Tradycyjne firanki zazwyczaj są lekkie, półprzezroczyste z delikatnymi wzorami lub złotymi nićmi. Aby zasłonić okno, warto zakupić tkaniny, które mają zaciemniają aż do 80%. Dodatkowo tkaniny, które posiadają piękne wzory, chętnie są wykorzystywane w każdym pomieszczeniu. To dzięki nim, nadamy wyjątkowy charakter naszemu wnętrzu, a jako idealny dodatek, uzupełni każdą aranżację wnętrz.

W innym anturażu

Tkaniny do dekoracji okna często są wykorzystywane w hotelach i biurach. To dzięki wysokiej jakości materiałów, atestom przeciwpożarowym, odpowiedniemu zacienieniu, ale przede wszystkim wyjątkowym wzorom, wnętrze pokoju hotelowego lub biura będzie oryginalne. Decydując się na zakup odpowiednich tkanin, warto wybrać profesjonalną firmę, która w swojej ofercie posiada ogrom wzorów i rodzajów tkanin. Dodatkowym atutem , z całą pewnością będzie fachowa pomoc specjalisty, który nie tylko doradzi, ale także podpowie na co zwrócić uwagę przy wyborze tkanin do firan i zasłon. Aby nasze wnętrze było niepowtarzalne, wybierajmy firmy, które posiadają nietypowe i oryginalne wzory.