Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   +48 601 800 329

Panele akustyczne w biurach. Zalety rozwiązania

Praca w ciszy

Jak doskonale wiemy, problem hałasu w miejscach publicznych jest dość powszechny. O ile dotyczy on dźwięków z zewnątrz i możemy zamknąć okna, o tyle problem się pojawia kiedy w biurze robi się gwarno. W takich warunkach ciężko jest się skupić i pracować. Dlatego bardzo popularnym rozwiązaniem w ostatnich czasach, stało się zastosowanie paneli akustycznych. Wyciszenie pomieszczeń jest niezwykle ważne, dlatego warto zadbać o prawidłową akustykę, już na etapie projektowania biur. Panele akustyczne są idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu tłumienie hałasów wewnątrz powoduje poprawę akustyki. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze, wykonanej z pianek tworzyw sztucznych, panele pochłaniają dźwięk. Montujemy je nie tylko na sufitach, ale także na ścianach. Hałas może być uciążliwy w takich pomieszczeniach jak biuro, open space czy sale konferencyjne. Na dużych powierzchniach, problem z hałasem jest szczególny. Liczne rozmowy telefoniczne, które często są w tym samym czasie, rozmowy czy dźwięki, które towarzyszą nam podczas codziennej pracy, sprawiają, że może wystąpić problem z koncentracją i skupieniem. Panele akustyczne są świetnym rozwiązaniem, ponieważ oprócz redukcji hałasu, podnoszą znacznie komfort i efektywność pracy. Dodatkowo panele akustyczne są bardzo designerskie, a pomieszczenia biurowe dzięki nim są bardzo nowoczesne. Dostępne na rynku wzory paneli, pozwalają na aranżację przestrzeni biurowej w taki sposób, aby idealnie pasowała do charakteru pracy. Możliwości wyboru wzorów paneli jest mnóstwo, zaczynając od jednokolorowych, a kończąc na wzorzystych panelach.

Odpowiedni montaż paneli

Jeśli się już zdecydowaliśmy, na zakup paneli akustycznych, które zostaną wykorzystane w naszym biurze, warto zadbać o prawidłowy ich montaż. Wybierzmy sprawdzoną i profesjonalną firmę, która do realizacji projektów używa wyłącznie atestowanych surowców, a montaż paneli przebiegnie szybko, sprawnie i dokładnie. Praca w ciszy i spokoju jest bardzo ważna, dlatego warto wyposażyć swoją przestrzeń biurową w panele akustyczne.